صورتحساب گاز طبیعیجهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید (نحوه محاسبه گازبها)

 پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

راهنمای پرداخت غیر حضوری قبوض گاز

درگاه خدمات الکترونیک بانکداری ایران

پرداخت  الکترونیکی قبوض

 ارتباط با مشترکین گاز خراسان جنوبی

نظرسنجی مشترکین

شکایات مردمی

فرم تکریم ارباب رجوع

نکات ایمنی

تعرفه گاز طبیعی در سال 1394
مراسم گرامیداشت روز زن و بزرگداشت مقام مادر در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

مراسم گرامیداشت روز زن و بزرگداشت مقام مادر با حضور مدیر عامل ، اعضای هیات مدیره و بانوان شاغل در شرکت گاز استان خراسان جنوبی برگزار شد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت امام خمینی(ره) در سخنانی حضور بانوان در شرکت گاز استان را فرصتی مغتنم برشمرد و اظهار داشت : بخش قابل توجهی از  موفقیتها و پیشرفتهای شرکت گاز استان  مرهون زحمات و تلاشهای بانوان متعهد و ارزشمندی است که با الگوبرداری از سیره حضرت زهرا (س) و حفظ عفت و مسئولیت مادری  فرصت خدمت پیدا نموده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گازخراسان جنوبی، "سید محمود  هاشمی " افزود : نقش زنان و بانوان ما در جامعه اسلامی که الگو گرفته از خصایص اخلاقی ، اعتقادی و اجتماعی حضرت فاطمه (س) بعنوان برجسته ترین بانوی دو عالم که در کنار کار و تلاش به نقش مادری نیز می پردازند دو چندان است .
وی ادامه داد: خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانون مداری را سرلوحه کار خویش قرار داده اند.
در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شرکت گاز خراسان جنوبی تقدیر و تجلیل بعمل آمد .


1397/12/13 دوشنبه
....

تیم شرکت گاز قهرمان مسابقات والیبال جام 40 سال اقتدار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی تیم والیبال شرکت گاز در مسابقات جام 40 سال اقتدار که به همت پایگاه بسیج شهید تندگویان شهرستان بیرجند برگزار شد به مقام   قهرمانی دست یافت.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی تیم والیبال شرکت گاز در مسابقات جام 40 سال اقتدار که به همت پایگاه بسیج شهید تندگویان شهرستان بیرجند برگزار شد به مقام   قهرمانی دست یافت.
در این دوره از مسابقات تیم شرکت گاز با غلبه بر تیم های استانداری ،بانک کشاورزی ، دانشگاه بیرجند ، دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم پزشکی برای سومین بار به فینال این مسابقات راه یافت .
در مسابقه فینال نیز، تیم شرکت گاز با غلبه بر تیم مرزبانی توانست مقتدرانه قهرمان این دوره از مسابقات شود.

1397/12/7 سه‌شنبه
....

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 29روستا ، 65 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستای شهرستان بیرجند

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به 29 روستا با سرمایه گذاری 106 میلیارد ریال ، گازرسانی به 65 واحد صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری 90 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستا با برآورد اعتبار 41 میلیارد ریال با حضورنماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار،  مسئولین استانی و محلی در شهرستان بیرجند به میمنت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به 29 روستا با سرمایه گذاری 106 میلیارد ریال ، گازرسانی به 65 واحد صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری 90 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 5 روستا با برآورد اعتبار 41 میلیارد ریال با حضورنماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار،  مسئولین استانی و محلی در شهرستان بیرجند به میمنت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، سید محمود هاشمی در آیین بهره برداری از این پروژه ها در شهرستان بیرجند اظهار داشت: برای بهره برداری از پروژه گازرسانی به 29 روستا ،  123 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
وی گفت: یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و یک ایستگاه حفاظت کاتدیک برای بهره برداری از این پروژه ها ، اجرا و 1250 انشعاب نصب شده است و 1383 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند.
هاشمی با اشاره به بهره برداری از پروژه گازرسانی به 65 واحد صنعتی و تولیدی در بیرجند نیز گفت : برای بهره برداری از این پروژه ، 64 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و 6  ایستگاه اندازه گیری گاز و  59 انشعاب با اعتبار 90 میلیارد ریال اجرا شده است.
وی در خصوص گازرسانی به واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی شهرستان بیرجند اظهار داشت: تاکنون 277 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که از این تعداد 75 واحد بر اساس مصوبه شورای اقتصاد و 202 واحد بر اساس مجموعه مقررات شرکت ملی گاز ایران گازرسانی شده است . همچنین گازرسانی به تعداد 120 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی دیگر در این شهرستان در دست اقدام می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به  5 روستای شهرستان بیرجند در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد وگفت: این پروژه با مبلغ 41 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین اعتبار شده است.
وی اجرای 54 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار ، یک ایستگاه حفاظت کاتدیک و نصب 320 انشعاب  را از مشخصات این پروژه عنوان کرد
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه 346 خانوار روستایی در شهرستان بیرجند از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد .
هاشمی با بیان اینکه شهر بیرجند به طور کامل و 113 روستای این شهرستان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد خاطر نشان کرد : 56 روستای این شهرستان در سال جاری به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه 81 درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است گفت: با اتمام گازرسانی به روستاهای در دست اجرا ، خانوار روستایی تحت پوشش  این شهرستان به 93 درصد افزایش خواهد یافت
هاشمی با اشاره به اینکه 1354 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در شهرستان بیرجند وجود دارد افزود: از این مقدار ،  629 کیلومتر شبکه شهری و 725 کیلومتر شبکه روستایی در این شهرستان اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی در بخش حمل و نقل گفت : درحال حاضر  7 جایگاهCNG    فعال در شهرستان بیرجند در حال ارائه خدمات می باشد .

وی با بیان اینکه تاکنون 87 روستای این شهرستان گازدار شده است خاطر نشان کرد : 11 روستای این شهرستان در سال جاری به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه  78 درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است گفت:  با اتمام گازرسانی به روستاهای در دست اجرا ، خانوار روستایی تحت پوشش  این شهرستان به 85 درصد افزایش خواهد یافت
هاشمی با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار و 151 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در شهرستان قاینات اجرا شده است افزود: از این مقدار ،  362  کیلومتر شبکه شهری و 789 کیلومتر شبکه روستایی در این شهرستان اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی در بخش حمل و نقل گفت : درحال حاضر  8 جایگاهCNG    فعال در شهرستان قاینات در حال ارائه خدمات می باشد .

1397/11/18 پنجشنبه
....

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستا و 3 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای چاه غیاث از توابع شهرستان سرایان

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: با حضور سرپرست محترم معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ، فرماندار ، امام جمعه ، مسولین استانی و محلی و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، عملیات اجرایی گازرسانی به 8 روستا با برآورد اعتبار 73 میلیارد ریال آغاز و همچنین پروژه گازرسانی به 45واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی با سرمایه گذاری 63 میلیارد ریال در شهرستان خوسف به بهره برداری رسید .

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به 6 روستا با سرمایه گذاری 26 میلیارد ریال و گازرسانی به 3 واحد صنعتی و تولیدی با سرمایه گذاری 5 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستای چاه غیاث با برآورد اعتبار 9 میلیارد ریال با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، فرماندار، امام جمعه ، مسئولین استانی و محلی در شهرستان سرایان به میمنت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در آیین بهره برداری از این پروژه ها در شهرستان سرایان اظهار داشت: برای بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستا ،  35 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
وی گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و یک ایستگاه حفاظت کاتدیک ، اجرا و 430 انشعاب نصب شده است و 474 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیدند.
هاشمی با اشاره به بهره برداری از پروژه گازرسانی به 3 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در سرایان گفت  : برای بهره برداری از این پروژه ،  4 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و 2 ایستگاه اندازه گیری گاز و یک انشعاب با اعتبار 5 میلیارد ریال اجرا شده است.
وی در خصوص گازرسانی به واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی شهرستان سرایان اظهار داشت: تاکنون 21 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که از این تعداد 4 واحد بر اساس مصوبه شورای اقتصاد و 17 واحد بر اساس مجموعه مقررات شرکت ملی گاز ایران گازرسانی شده است . همچنین گازرسانی به تعداد 18 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی دیگر در این شهرستان در دست اقدام می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستای چاه غیاث ازتوابع شهرستان سرایان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این پروژه با مبلغ 9 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین اعتبار شده است.
وی اجرای 13 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب 70 انشعاب را از مشخصات این پروژه عنوان کرد .
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه 75 خانوار این روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد .
هاشمی با بیان اینکه شهرهای سرایان ، آیسک و سه قلعه به طور کامل تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد به خدمات گازرسانی به روستاها در این شهرستان اشاره کرد و گفت: از 19 روستای گازدار در این شهرستان ،  6 روستا در سال جاری به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه 94 درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند گفت: با اتمام گازرسانی به روستاهای در دست اجرا ، خانوار روستایی تحت پوشش  این شهرستان به 97 درصد افزایش خواهد یافت .
هاشمی با اشاره به اینکه تاکنون 313 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در شهرستان سرایان اجرا شده است افزود: از این مقدار ،  153 کیلومتر شبکه شهری و 160 کیلومتر شبکه روستایی در این شهرستان عملیاتی شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی در بخش حمل و نقل گفت : درحال حاضر  یک جایگاهCNG    فعال در شهرستان سرایان در حال ارائه خدمات می باشد .
1397/11/17 چهارشنبه
....

بهره برداری از پروژه گازرسانی به 52 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 6 روستا در شهرستان قاینات

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به52 واحد صنعتی، تولیدی وخدماتی با سرمایه گذاری 72.1 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 6 روستا با برآورد اعتبار 106 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار، امام جمعه ، مسئولین استانی و محلی در شهرستان قاینات به میمنت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به بهره برداری رسید.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: پروژه گازرسانی به52 واحد صنعتی، تولیدی وخدماتی با سرمایه گذاری 72.1 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 6 روستا با برآورد اعتبار 106 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار، امام جمعه ، مسئولین استانی و محلی در شهرستان قاینات به میمنت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، سید محمود هاشمی در آیین بهره برداری از این پروژه ها در شهرستان قاینات اظهار داشت: برای بهره برداری از پروژه گازرسانی به 52 واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی  38 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع اجرا شده است.
وی گفت: یک ایستگاه تقلیل فشار درون شهری و 24 ایستگاه اندازه گیری گاز برای بهره برداری از این پروژه ها ، اجرا و 27 انشعاب نصب شده است .
هاشمی در خصوص گازرسانی به واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی شهرستان قاینات اظهار داشت: تاکنون 150 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند که از این تعداد 78 واحد بر اساس مصوبه شورای اقتصاد و 72 واحد بر اساس مجموعه مقررات شرکت ملی گاز ایران گازرسانی شده است . همچنین گازرسانی به تعداد 86 واحد صنعتی ، تولیدی و خدماتی دیگر در این شهرستان در دست اقدام می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان قاینات در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد وگفت: این پروژه با مبلغ 106 میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین اعتبار شده است.
وی اجرای 93 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع ، احداث و نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار درون شهری ، احداث و نصب 2  ایستگاه حفاظت کاتدیک ، نصب یک هزار و 120 انشعاب را از مشخصات این پروژه عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بیان کرد: یک هزار و 192 خانوار ساکن در روستاهای چاه یوسف ، چاهک ، موسویه ، چلونک ، علی آباد موسویه و شونگان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
هاشمی به گازررسانی به روستای کلاته سعید با 3 میلیارد ریال سرمایه گذاری از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران در شهرستان قاینات اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه از طریق اجرای  2.5 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب  50 انشعاب به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: با بهره برداری از این پروژه 55 خانوار این روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
هاشمی با بیان اینکه شهرهای قاین ، آرین شهر ، نیمبلوک ، خضری دشت بیاض و اسفدن به طور کامل تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارد گفت: در حال تمام جمعیت شهری شهرستان قاینات از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه تاکنون 87 روستای این شهرستان گازدار شده است خاطر نشان کرد : 11 روستای این شهرستان در سال جاری به شبکه سراسری گاز متصل شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با بیان اینکه  78 درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار است گفت:  با اتمام گازرسانی به روستاهای در دست اجرا ، خانوار روستایی تحت پوشش  این شهرستان به 85 درصد افزایش خواهد یافت
هاشمی با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار و 151 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در شهرستان قاینات اجرا شده است افزود: از این مقدار ،  362  کیلومتر شبکه شهری و 789 کیلومتر شبکه روستایی در این شهرستان اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به گازرسانی در بخش حمل و نقل گفت : درحال حاضر  8 جایگاهCNG    فعال در شهرستان قاینات در حال ارائه خدمات می باشد .

1397/11/16 سه‌شنبه
....

بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما